Wolontariat

Zapraszamy do wolontariatu na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt! To wspaniała okazja, aby pomóc zwierzętom, które potrzebują naszej pomocy i troski.

Wolontariat w schronisku dla bezdomnych zwierząt to nie tylko szansa na zdobycie nowych doświadczeń, ale także możliwość poznania fantastycznych ludzi, którzy podobnie jak Ty, chcą działać na rzecz dobra zwierząt. Praca z bezdomnymi zwierzętami daje dużo satysfakcji i pozwala nauczyć się nowych umiejętności.

Wolontariat jest możliwy w godzinach:
Poniedziałek – Piątek 9:00-13:00
Wtorek, Czwartek 9:00- 13:00, 15:00
Sobota 10:00 – 13:00 po wcześniejszym umówieniu się

W schronisku czeka na Ciebie wiele różnych zadań, takich jak opieka nad psami i kotami, karmienie i sprzątanie, a także spacery. Wolontariat jest też świetnym sposobem na to, aby po prostu spędzić czas ze zwierzakami i dać im miłość i uwagę, której tak bardzo potrzebują.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia ani specjalistycznej wiedzy, aby zostać wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Wszystkiego nauczą Cię pracownicy schroniska, którzy chętnie pomogą i udzielą wskazówek.

Wolontariat na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt to wspaniała okazja, aby zrobić coś dobrego dla innych istot i poczuć się dobrze z samym sobą. Dołącz do nas i poznaj niesamowitych ludzi oraz bezdomne zwierzęta, które czekają na Twoją pomoc i wsparcie!

Wolontariuszem można zostać od 16 roku życia za zgodą rodzica, osoby młodsze tylko z dorosłym opiekunem.

Darowizny

Darowizny pieniężne prosimy przelewać na Konto Fundacji Dla Zwierząt „Szczęśliwy Los”
Numer konta: 49 1020 1563 0000 5302 0154 8270

Pomoc rzeczowa

Dary można przywozić w godzinach pracy schroniska lub wysłać na adres: ul. Włodawska 23a, 22-100 Chełm

Na obecną chwilę najbardziej potrzebujemy:

  • karmy mokrej (puszki/batony/saszetki) dla psów i kotów
  • karmy suchej lepszej jakości (nie sieciówki typu biedronkowe Puffi)

 

Nie przyjmujemy:

  • kołdry
  • poduszki